Uudet tuotteet

TURVAKENKÄ MONITOR VENTURE 10072801
TURVAKENKÄ MONITOR KINETIC ESD 10071301
TURVAKENKÄ MONITOR MOTION OUTDRY ESD 10071501
TURVAKENKÄ  MONITOR AERO 10071701
TURVAKENKÄ MONITOR VECTOR 10071101
TURVAKENKÄ MONITOR SPEED 10071001
TURVAKENKÄ MONITOR COMBAT 10055401
TURVAKENKÄ MONITOR REBEL 10055501
TURVAKENKÄ MONITOR PENTAGON 10055301
Monitor100550
POLVISUOJA PROJOB 9030 ERGO 22MM PAKSUUS
Ostoskorisi on tyhjä

Toimitusehdot

Henkilötietolain (523/1999) 10§:n mukainen rekisteriseloste.

1) Rekisterin ylläpitäjä
Nimi: Promeetta Oy (2522903-9)
Osoite: Ahomansikantie 18, 80160 Joensuu

2) Rekisteristä vastuussa oleva henkilö
Antti Tarvainen, puh.050-3552000

3) Rekisterin nimi
Kompressiomyynti.fi:n asiakasrekisteri.

4) Henkilötietojen käsittelyn tarkoitus Rekisteriä käytetään asiakassuhteen hoitoon, asiakasyhteydenpitoon ja markkinointiin.

5) Rekisterin tietosisältö
Rekisteriin tallennetaan rekisteröityneen henkilön yhteystiedot ja tilaushistoria.

6) Tietojen luovutukset
Asiakasrekisterin tietoja ei luovuteta eteenpäin eikä niitä käytetä markkinointiin ilman asiakkaan hyväksyntää.

7) Tietojen siirto EU:n tai ETA:n ulkopuolelle
Rekisterin ylläpitäjä ei luovuta tietoja ulkopuolisille tahoille.

8) Rekisterin suojauksen periaatteet
Rekisteriin sisäänpääsy edellyttää käyttäjätunnuksen ja salasanan syöttämistä. Järjestelmään tallennettuihin rekisterin sisältämiin tietoihin pääsevät ja niitä ovat oikeutettuja käyttämään vain tietyt, ennalta määritellyt rekisterinpitäjän työntekijät.